• ZBER

• Aktualizácia údajov

Dáta z programu aScSuplovanie boli aktualizované
  • Tekvice

• Aktualizácia údajov

Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované

Týždeň zdravia

Týždeň zdravia v našej škole v dňoch od 8.10 -12.10.2018

V pondelok si deti prinesú do školy ovocie a zeleninu, ktorú budeme počas celého týždňa ochutnávať. Celý týždeň sa budeme venovať zdravej strave, podporíme zdravie aj  farbami oblečenia, budeme sa obliekať do nasledovných farieb: pondelok – zelený deň,  utorok – červený deň, streda- žltý deň, štvrtok – biely deň, piatok – modrý deň. Od utorka budú žiaci ochutnávať  nátierky: utorok bryndzová, streda – cícerová, štvrtok – rybičková. Pre žiakov je pripravená výtvarná súťaž o zdraví. Najlepšie práce budú odmenené.

• Deň športu

Dňa 5. 10. 2018 sa konal na našej škole športový deň pre žiakov 1. stupňa a pre 5. a 6. ročník.

Práve dievčatá a chlapci zo 6. ročníka sa postarali o otvorenie tohto športového dňa pekným tančekom. Po krásnom vystúpení boli žiaci zo 4.B, 5..A priradení na jednotlivé stanovištia, ktoré mali na starosti. Ostatní žiaci boli rozdelení do menších skupín a žiaci z druhého stupňa boli vedúcimi jednotlivým skupinám resp. družstvám. Po absolvovaní všetkých stanovíšť (spolu ich bolo 15) bola vyjadrená všetkým deťom pochvala a poďakovanie za účasť a zároveň, že všetci urobili niečo pre svoje zdravie. Na záver sa deti mali možnosť rozdeliť na dve skupiny a zatancovať si zumbu, ktorú nacvičovali dievčatá zo 6. ročníka alebo si zahrať futbal. Po ukončení tohto krásneho športovania sme sa vrátili s dobrým pocitom do školy.

• Športový deň

V piatok 5.10. budú mať žiaci na 1. stupni, aj 5. a 6. ročník, športový deň (v rozsahu podľa vyučovacích hodín v rozvrhu). Prosíme Vás, aby deti boli športovo oblečené, primerane počasiu, nakoľko budeme celé dopoludnie vonku. Priniesť si: desiatu, pitie, kľúče od šatňovej skrinky a peračník. Žiaci 7. ročníka budú absolvovať túru do Sv. Martina. Žiaci 8. ročníka pôjdu na Prezentáciu župných škôl v BA kraji do Pezinka. Po návrate zostávajú v škole do skončenia 5. vyučovacej hodiny. 6. a 7. hodina v piatok odpadá. V prípade nepriaznivého počasia sa učí podľa rozvrhu hodín.

• PLÁN PODUJATÍ NA MESIAC  OKTÓBER

8. - 12. 10. - TÝŽDEŇ ZDRAVIA

5.10. - Športový deň

15. - 16.10. - Zber papiera

23.10. - Fotografovanie prvákov

21. 10. - " Úcta k starším " - vystúpenie v Spoločenskom dome

22. - 24. 10. - Súťaž o najkrajšiu tekvicu

29.10. - Riaditeľské voľno

31. 10. - 4.11- Jesenné prázdniny - vyučovanie začne opäť v pondelok

5.novembra.

• Záujmové krúžky

Od 1.10. začínajú pracovať jednotlivé záujmové krúžky. Ponúkame Vám prehľad ich činnosti, s termínmi konania a miestnosťami, v ktorých budú pracovať. Ak by sa niečo zmenilo, budeme Vás informovať.

• Naše úspechy

V Malokarpatskej školskej lige v zbere papiera a lepenky v školskom roku 2017-2018 sme sa umiestnili v kategórii A na 3. mieste. Ďakujeme Vám za spoluprácu!

• 13. 9. 2018

Aktualizovali sme modul Dokumenty

• Aktualizácia údajov

Dáta z programu aScRozvrhy boli aktualizované
  • Záujmové krúžky

Od októbra budú v našej škole pracovať aj  nové záujmové krúžky: krúžok moderného tanca Sunny Dance a Lego krúžok. Bližšie informácie a zápis detí bude pred plenárnou schôdzou v stredu 12.9. od 16:00 h. Prihlasovať sa už dá aj na folklórny krúžok Tancujúce slniečka. Prihlášky sa nachádzajú na okennej parapete vo vstupnej chodbe školy. O ďalších záujmových krúžkoch Vás budeme informovať na plenárnej schôdzi a triednych schôdzkach.

• Zoznam školských potrieb

V ôsmom ročníku žiaci potrebujú rovnaké pomôcky ako v 7. ročníku, podrobnejšie pokyny žiaci dostanú od vyučujúcich jednotlivých predmetov v septembri.

• 2. ročník-Memoriál M. Gálika v stolnom tenise

Do galérie 2. ročník Memoriál M. Gálika v stolnom tenise boli pridané fotografie.

• 3. ročnik vernisáže detských prác

Srdečne Vás pozývame na lll. ročník vernisáže obrazov našich detí. Obrazy budú vystavené na prízemí našej školy v dňoch od 21.6 do 28.6.2018,  v čase od 14.00 do 16.30 hod.

Rodičia môžu hlasovať za jednotlivé obrazy. Hlasovacie lístky si vyzdvihnú u pani vychovávateliek v ŠKD. Autorov troch najlepších výtvarných prác čaká zaujímavá odmena.

• Na výlete vo Sv. Antone

Do galérie Na výlete vo Sv. Antone boli pridané fotografie.

• PLÁN PODUJATÍ NA JÚN

1.6. MDD – oslava sviatku detí spojená s karnevalom ( dopoludnia

6.6. Fotenie tried – 11,30 – 13,00 hod.

6.6. 14,00 – v rámci ŠKD Divadielko z klobúka  : „ Králiky

z klobúka „

11.-15.6. – koncoročné písomné práce

15.5. – 16,30 – brigáda na úpravu školského dvora

18.-19.6. – koncoročný výlet – 7.ročník

20.6. – výlet 3.-4.roník – Svätý Anton

21.6. – III. ročník vernisáže prác detí našej školy

25.6. – koncoročná klasifikačná rada

26.6. – celoškolská olympiáda na futbalovom ihrisku

25.-27.6. – záverečný zber papiera

27.6. – výstava LEGO v Bratislava – 3.a 4. Ročník

28.6. -  II. ročník Memoriál Michala Gálika ( stolný tenis )

29.6. – odovzdávanie vysvedčení a slávnostné ukončenie školského roka

------------------------------------------------------

júl-august - LETNÉ PRÁZDNINY

• Karneval a oslava Dňa detí

Do galérie Karneval a oslava Dňa detí boli pridané fotografie.

• Olympiáda malotriednych škôl

Do galérie Olympiáda malotriednych škôl boli pridané fotografie.

strana:

• Základná škola s materskou školou, Hlavná 292/82, Viničné